IDEA

Zawsze chciałem pomagać ludziom, czerpać satysfakcję z ich sukcesów. Dlatego utworzyłem swój Klub Sportowy i tym samym postanowiłem stworzyć projekt. Celem AGOGE TEAM jest integracja społeczna osób zdrowych i niepełnosprawnych.

 

Współczesna cywilizacja przynosi nam wiele korzyści, ale obdarowuje też problemami społecznymi. Od najmłodszych lat spotykamy osoby, które borykają się z chorobami cywilizacyjnymi. Poprzez rozwój elektroniki zagubiliśmy naturalną chęć rzeczywistych spotkań. Patrząc także na sytuację osób niepełnosprawnych zauważamy ich jeszcze większe odizolowanie od społeczeństwa. W związku z tym chcę organizować bezpłatne i całoroczne programy treningu sportowego. Taki cykl szkoleń zwiększy możliwość rozwoju intelektualnego oraz fizycznego. Polepszy stan zdrowia oraz umożliwi integrację osób zdrowych i niepełnosprawnych.

Mój innowacyjny program zakłada stworzenie grup treningowych składających się z osób zdrowych wraz z osobą niepełnosprawną.

Dodatkowo każdy uczestnik projektu będzie miał możliwość konsultacji z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem i fizjoterapeutą.

Staram się o wszelkie dofinansowania, by móc zrealizować  projekt. Jestem też świadom iż, najlepszą metodą przekazu informacji jest tzw. "poczta pantoflowa", a cenną metodą finansowania - zbiórka społeczna. Dlatego prosimy Cię o pomoc!

PRAGNIEMY SIĘ ROZWIJAĆ
I DAWAĆ MOŻLIWOŚĆ SPEŁNIENIA MARZEŃ!

 

Fundusz Marzeń

Dzięki Twojemu wsparciu, a za sprawą "Funduszu Marzeń", możemy spełniać pragnienia osób zdrowych i niepełnosprawnych. Przecież każdy z nas ma prawo do samorealizacji, spełniania marzeń i bycia szczęśliwym.

Jeśli chcesz należeć do naszej sportowej rodziny, wspomóż dowolną kwotą nasz Fundusz. Przekazana darowizna umożliwi naszym podopiecznym uczestnictwo w całorocznym, bezpłatnym programie sportowym (miesięczny koszt 179 zł).

Jak to zrobić?

To proste – naciśnij przycisk „Przekaż darowiznę". Po kliknięciu system przekieruje Cię do formularza wpłat. Jeżeli chcesz z większym zaangażowaniem wpisać się w naszą historię "ustaw tę kwotę jako miesięczną darowiznę".

Wesprzeć nasze działania możesz też za pomocą Wolontariatu. 

 
 

Partner

Profilaktyka w miejscu pracy się opłaca! Troska o zdrowie pracownia to korzyść etyczna, wizerunkowa i ekonomiczna dla całej firmy. Zorganizuję oraz przeprowadzę zajęcia rekreacyjno-sportowe dla Twoich pracowników.

Zostając naszym Partnerem firma otrzyma tytuł „Anioła Klubu”, a Ty zaproszenie na Bal Charytatywny.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Weź Udział w Projekcie

Chcesz zacząć dbać o swoje zdrowie?

Jesteś osobą niepełnosprawną i nie masz gdzie trenować?

My Ci pomożemy!

Wypełnij ankietę

 
 

MASZ PYTANIA?

POROZMAWIAJMY:

+48 504 722 475
lukaszr0113@gmail.com
 
  • Facebook
  • YouTube
  • Google+

© lukasz-roginski.pl All rights reserved.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now